Jurken voor het Masters of LXYR
Elke editie wordt officieel geopend met speciale VIP Night, met natuurlijk de dresscode Black Tie. De dames worden dan in een lange galajurk verwacht met bijpassende open schoenen en een klein avondtasje. Hier onder vind je een selectie van onze jurken om te dragen naar de VIP avond.
Galajurken voor de LXRY of masters
Op het masters of LXRY vind je ‘the best of the best’, dit evenement wordt jaarlijks in begin december gehouden. Het is een beurs/expositie waar merken, bedrijven en uitblinkers de meest innovatieve, unieke trends en laatste ontwerpen tonen. Het internationale karakter van de beurs zorgt er voor dat Amsterdam een aantal dagen het middelpunt is van de Europese jetset. Daarom noemt men de LXRY ook wel de miljonairsbeurs.
De prijzen voor de selectie galajurken voor de van het Masters of LXRY liggen tussen de 500 en 600 euro, met een enkele uitzondering. Een aantal modellen is in meerdere kleuren beschikbaar.
Kom gerust langs in onze winkel te Amsterdam Centrum.